Jdi na obsah Jdi na menu
 


krásný dopis
Maminka přijde z práce domů a na stole leží dopis:

Se špatnou předtuchou ho otevře a začne číst :

Drahá nejmilejší maminko!
Je mi to moc líto, že jsem musela odejít z domova se svým novým přítelem, je to má pravá a opravdová láska. Měla by jsi ho vidět, jak je dokonalý, to tetování na celém těle, piercingem a s tak fantastickou motorkou, dokonalý muž. A jak se umí milovat.
To není všechno, jsem konečně těhotná a přítel říkal, že budeme mít krásný život v přívěsu uprostřed lesa, v přírodě - jen sami s dětmi, chce jich mít hodně alespoň 6 to je i moje radost.
Když jsem zjistila, jak mi chutná marihuana a heroin, rozhodli jsme se, že jí začneme pěstovat ve velkém i pro naše přátele, když jim dojde koks nebo heroin. Chceme jim pomoci, aby tak netrpěli. Věřím, že se věda pochlapí a brzo najde lék na AIDS, aby se mému příteli ulevilo, moc to potřebuje.
Poslyš mami, nemusíš mít o mne strach, už se ve svých 13 létech umím o sebe dobře postarat. Doufám, že Tě zase někdy uvidím, abych Ti ukázala Tvého prvního vnuka.
Tvá milovaná dcera
P.S.
Všechno je hloupost, jsem s kamarádkou u sousedů. Chtěla jsem Ti jenom říct, že jsou horší věci na světě než vysvědčení, které najdeš v mém nočním stolku.

Za 2 měsíce i Vám donesou děti vysvědčení a zamyslete se. I když je to někdy na nervy.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář