Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prostě něco o mně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to bylo ráno

(jirka, 30. 3. 2008 15:02)

To bylo ráno
Tak jsem ráno vyběhl ven protože začalo svítit sluníčko a bylo kolem 9 hodiny a jak tak chodím a dýchám vůni přicházejícího Jara , najednou sebou fláknu a ležím. No jasně uklouzl jsem po hovně nějakého pejska. Jenže co čert nechtěl a nebo chtěl, jdou okolo dvě důchodkyně a slyším zřetelně jak jedna říká: No podívej se na něj na ožralu je ráno a jak vypadá, no holka je tohle možný? A ta druhá na to: No a k tomu se ještě posral na chodník dobytek jeden. No a pak choďte ráno v pohodě dýchat krásný vzduch. Čekají Vás pak pěkný věci. No a to se říká že hovínka nesou štěstí. NO TO JO !!!!!!!!!

Jirko

(Stanislava, 31. 12. 2007 13:45)

No číst ty Tvé povídky to je síla. Mluvíš mi ze srdce, Jsi asi hodně upřimný a otevřený. Těším se na další povídky, když přijdu do práce vždy mne pobaví a nastartují den do té veselejší podoby. Léčíš duši, díky

Jiříku dík

(Lucie, 26. 12. 2007 21:31)

Měla jsem i já možnost Jiřího poznat osobně. Nezávazně si popovídat o životě a tak vím o čem chci napsat. Souhlasím s Marinou, má neskutečné charisma a přehled o životním dění a společnosti. Co mne zarazilo byla skutečnost, že chlapík v tomhle věku je sám. Vím že by mohl mít žen spousty vypadá dobře, chová se dobře, není hloupý, až jsem se ho na to zeptala a jeho odpověď mne docela pobavila. Rád prý poznává lidi a miluje svobodu. To by mu prý žádná netrpěla. CHce svobodu a tu i nabízí protějšku. Na otázku zda by uměl být věrný mne řekl, že jistě o tom prý nechce mluvit dopodrobna je to u něj samozřejmost. Víte že mu i věřím? Vedle nás seděly dvě dámy a koukali pořád na něho a on jim dal jasně najevo že patří ke mně, pohledem, to museli pochopit. Pak jsem mu řekla že píši pro jeden bulvár a on se rozesmál. Jestli chci prý psát o něm. Jen jsem mu řekla, že ne, jen o jeho článcích. Nedal mi souhlas. Nechce to dávat na pospas lidem kteří čtou bulvár. I to jsem chápala. Jedním slovem mne zarazil. Ptala jsem se ho na seznamky a to řval smíchy. Je to prý jedna lež za druhou a pokrytecké patlání nesmyslů. Co dodat? Asi to skutečně je tvrdý oříšek pro ženy, ale romantik je zcela jistě. Už tím, že umí naslouchat druhým. Fandím mu. Ať píše dál.

já ho viděla

(Martina, 26. 11. 2007 14:03)

Měla jsem tu možnost Jiřího poznat osobně a klaním se. V prvé řadě neuvěřitelné charisma. Člověk s humorem, který nenechá bránici v klidu a přitom jemný a kultivovaný. Gentleman v pravém slova smyslu. Několik hodin jsme povídali a věřte, toho bych chtěla. Není to ale jednoduché, asi bych žárlila. Dorazil mne tím, že mně do práce poslal poslíčkem kytici růží s poděkováním za příjemný večer. Je málo takových mužů a díky bohu že jsou, protože ženy v jejich společnosti se cítí dámami.

Moc nádherné

(Hana Čichovská, 14. 10. 2007 20:23)

Máte moc pěkné stránky-poslal mi je David Pokorný-známe se ze školy.Nádherné čtení k zamyšlení.

Jirko, mas zajimave stranky

(Iva, 2. 10. 2007 10:18)

a hlavne diky tvym peknym fotkam vidim, v jak hezke lokalite bydlim... asi bych se mela od tebe take naucit, jak manipulovat s lidmi, resp. jak si nenechat nic libit... a jen si uzivat :) a vyuzivat :) ... asi se clovek zbytecne trapi a premysli ... chlapi se pochopit proste nedaj :) krasny pohodovy den.

Jiříku

(Renata, 2. 10. 2007 1:19)

maš pravdu,nelze co dodat!Krásnou,dobrou noc.

milé dámy

(jirka, 2. 10. 2007 1:10)

jak třeba víte že spím sám? Jak jste přišli na to že nejsem štastný? ale jsem a jak!. A co dámy třeba dobývat muže? Kde je psáno že je to na mužích?. Kdepak na to jste líné. Nejste iniciativní. Vy si odpovídáte sami a sami pokládáte otázky. Holky já se přece neseznamuji. Kde je ženskost dámy? Jak Vás to napadlo? Dokonce i rozčílilo. Kam jste dali ženskost? On nás nechce tak mu dáme co proto. O tom píšu. pochopili jste? jak ženu odmítnu nebo nedám najevo zájem, je zle? Myslete holky.

Lence

(Renata, 2. 10. 2007 0:32)

Ne že bych se Jiřího zastávala,ale faktem je že jsem se tu nikde nedočetla že by se chtěl seznámit nebo navázat vážný vztah.My tady opravdu blbnem a on se řechtá.Pravdou je že si může vybírat,protože je nejen hezký a chytrý,ale má i vysoké ego a proto mu to zatím takto vyhovuje.Ale nevěřím že je šťastný.Ono, volnost je krásná když víš že máš spoustu kamarádů,ale přesto stále někdo chybí,někdo koho ti přátelé nenahradí.A ruku na srdce,jak dlouho tě bude bavit všude chodit nebo jezdit a spát sám!!!Nevím jak ty Leni,ale já si o sobě také myslím že jsem krásná,chytrá,ještě mladá a perspektivní a má to za nás za všechny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak to je mazec

(Renata, 1. 10. 2007 20:00)

Už jsem opět zde a všechny Vás srdečně zdravím!Musím se opravdu hrozně smát všem těm komentářům,které tady proběhly mezi tím co jsem tu nebyla.Moc se mi líbí co napsala Niki,že nemáme blbnout že už určitě někoho má a Lenča Jiřímu také pěkně rázně odpovídá.No prostě mazec.Ale nejvíce je mi k smíchu to,že mám teď pocit jako bych o Jiřího usilovala,ale opak je pravdou.Na tuto stránku jsem klikla náhodou a zapojila se do vaší debaty,protože mě přišlo zábavné ty různé odhady a dohady o tomto človíčkovi,které mu to musí opravdu lichotit.Tak se s Vámi všemi loučím.Bylo mi s Vámi fajn a jen tak na závěr(nemohu usilovat o člověka kterého vůbec neznám).Mohu slíbit že se sem občas mrknu abych se zasmála.Pá,pá.

lenko,

(jirka, 30. 9. 2007 22:20)

omyl. vždycky dobře odhadnu co se stane.

no asi musím reagovat

(Jirka, 30. 9. 2007 11:36)

Ono je to tak . Zadaný nejsem, nerad slibuji a nerad podvádím.Být vážně zadaný je být spoutaný. Mám spousty kamarádek a myslím že skvělých a skutečně hodnotných. Do vztahu ,do opravdového chci dát to nejlepší,ale jak říká Lenka ,dám to nejlepší jen té která ukáže že skutečně má jen nejlepší úmysly. Setkával jsem se se i se ženami jejichž prioritou bylo jen honění za majetkem, přepychem,požitkům. Nic proti tomu, kdo by to nechtěl? Ale to co nabízely ony bylo hodně málo. Jen sebe a starosti které měly. A zamyslete se. kdo chce starosti? Přece nikdo. Je mně fuk jestli má děti,mám děti moc rád.Je mně fuk, jestli je vysokoškolačka a nebo dělnice. Jde mně o přístup. Jestli jsem nahoře a nebo dole, aby při mně stála. Setkal jsem se i se ženami, které měly několik milenců a bylo to pro ně hobby. Setkal jsem se se ženami, které na seznamkách pomalu každý zná, s kdekým se vyspaly a zklamaly se. Já bych snad měl být tím kdo je bude chlácholit? Nepatřím k chlapům u kterých je prvořadá postel a pak ostatní. Asi to mám trochu obrácené.Jde mně o člověka a pak o to ostatní. Nejlépe jsem poznal ženy když jsem omarodil.Některé zavolali at se brzy uzdravím, některé okamžitě jestli nepotřebuji nějak pomoci a některé se neptaly a přišli a donesli třeba koláč.Která byla ta nej? Co je to vlastně vážný vztah? Slyšel jsem jednu ženu hovořit že má vážný vztah s milencem a co to je? Vůbec v mém věku není jednoduché vytvářet vážný vztah. To že se s někým vyspím, jdu s ním na flám a nebo jedu na hory neznamená že jsem mu nějak zavázaný a že to musí být vážné. Mazat med kolem pusy jsem se nikdy nenaučil a ani nechci učit. Co manželství se týče, to je závazek a morální závazek a jen málo lidí ho neporuší. Je to stereotyp? Kdo na něm má vinu? Jen ti,kdo v tom manželství jsou. Jsou líní něco dělat a být aktivní.Miluji aktivní ženy a nesnášim lemry, které vše nechávají na chlapovi a podřizují se nejen jeho názorům, ale ve všem. Někdy mám až pocit, že ženy jsou schopny jen aby měly chlapa udělat vážně cokoli. Ponížit se především. Vážím si žen, protože jsou v mnohém daleko silnější než muži, ale někdy mám pocit že se z nich vytrácí ženskost a to je škoda. Dnešní fenomén se zdá být jen o tom mít milenky,milence,brát. Dávat se lidi bud bojí a nebo nechtějí. Je velmi těžké se ve mně vyznat na jednu stranu a velmi lehké je mne i získat. A čím? především ženskostí. no a je to.

Renatě

(Lenka, 29. 9. 2007 18:15)

Sice máš pravdu,ale tohodle chlapa je lepší nechat v klidu a uležet.A že není jen tak obyčejné sousto,to má pravdu.Myslím,že se na něj musí jít jinak.Musíš si ho zasloužit,aby se ukázal v celé své kráse a taková se ještě nenašla,a nebo jo?Co nám odpovíš Jirko?

masíčko?

(jirka, 29. 9. 2007 10:11)

Syrový bych asi moc nechutnal. Ono to jako každé jídlo chce trochu připravit. Někdo podusit, někdo povařit, někdo opéct. Jenže nejsem jen tak obyčejné sousto, napíchnout mně na vidličku se jen tak nepodaří.

Leničce

(Renata, 29. 9. 2007 3:34)

Myslím,že tohle masíčko by se vařit nemuselo,chutnalo by i syrové a když se to tak vezme,ani zubů by potřeba nebylo!CO TY NA TO?ZDRAVÍM.

Rada

(Lenka, 26. 9. 2007 11:04)

Radím nejdřív trochu povařit,jinak si na tomhle masu,vylámeš zuby.

To by byla dobrůtka..

(Renata, 26. 9. 2007 3:07)

No,pokud bych tě chtěla sežrat zlato,tak ostatní by nedostaly ani ty kosti!Nejsem lakomá,ale s touhle porcí masa bych se tedy s nikým nedělila,to si piš!!!Pá a líbám...

no dejme tomu

(Jirka pro Renatu, 25. 9. 2007 11:08)

K sežrání? Jo holka a to mi řekni, co by zůstalo pro ostatní. Jen kostra?

Ideál?

(Renata, 25. 9. 2007 0:30)

Tak jsem si to všechno přečetla,prohlédla a mám dojem že musíš být ideální a dokonalý mužský,ale nejsi.Co mohu říci že jsi,(podle fota a psaní)krásný,vysoký a chytrý chlap.Hodný možná budeš taky(nemohu posoudit),ale co vím určitě že jsi k sežrání!!!!!!!!!!!!!

Fotky

(Zdena, 16. 9. 2007 10:45)

Docela pěkný,ale co ten stín fotografa v"Lese nad parkem?!
P.S.ke komentářům-k Býkovi je vhodný nejen Kozoroh, ale i Panna.