Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze na seznamkách

29. 9. 2007
Když se podívám na jakoukoli seznamku, vidím pořád stejné lidi,pokud mají fotku a nebo stejné nicky. Pořád melou vlastně o ničem a dokola a dokola. Dokáží tam diskutovat i několik hodin denně a vlastně se nikdy v těch diskuzích nic nedovím. Nedokáží si ty diskuze kočírovat. Jsou tam někteří, kteří stále zakládají nové diskuze a po čase jsem pochopil proč vlastně. Každý servr seznamky potřebuje návštěvnost a samozřejmě i lidi kteří něco na stránkách dělají. proto si za ubohý peníz najmou lidi a ti zakládají diskuze, píšou do různých rubrik a tím lákají ostatní k činnosti a setrvání na servru. Pokud se podíváte třeba na servr Rande a do diskuzí, lehce spočítáte kolik lidí tam je vlastně skoro denně a kteří stále zakládají nové diskuze. Stále stejné nicky. Pokud se tam objeví nějaký nový nick, je skoro jasné, že je to některý z diskutujících, který si udělal nový nick aby oživil svým vstupem.Ostatní to ale neví a diskutují a diskutují a pořád dokola. Jsou tam i pomatenci a to hlavně ženy, které diskutují tím způsobem, že místo odpovědí používají pouze smajlíky. Ony se neseznamují a ostatní o nich říkají, že to jsou odpadlíci kteří jsou už tak provařeni, že se združují právě na těch diskuzích. Stojí za to se tam podívat. Někdy padnete na hubu co je to za paka. Ale při bližším ohledání zjistíte, že ženy které tam nejvíce diskutují jsou závislačky bez chuti někam vyrazit, pobavit se, jít do společnosti. Vesměs ženy které už na seznamkách lecos prožili a mají toho za sebou hodně. Dostat se do spárů některé je i riskantní. Může se Vám stát,že se dovíte, že mají spousty dětí, spousty dluhů, šíleně lžou, jsou pokrytecké, Hledají jen někoho koho by posléze na diskuzích pošpinili. Sem tam se najde vyjímka, ale hodně málo. Ale jinak při troše chytrosti se s nimi dá i pošpásovat neříkají NE.  Tak toho někteří muži znalí poměrů na seznamkách i řádně využívají. Nutno podotknout, že to se týká především těch starších mezi 40-50 lety.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

je to težký...

(Frankie, 7. 1. 2017 11:35)

Seznamek je dneska spousta :/ Je to hrozný si vybrat tu, která bude vyhovovat a kde jsou normální lidi, kterým nejde jen o sex, příp. z vás dostat prachy :/

:)

(Petr85, 17. 12. 2016 16:54)

Držím všem moc palce! Na seznamce to chce chvíli trpělivosti, ale uspět se dá :) Z vlastní zkušensti to vím :)

Co takhle zkusit novou seznamku :)

(Miska, 6. 12. 2016 8:21)

Jasně, ta je zadara...Však mrkni na pinkilin.com. Určitě si ji pořiď a dej vědět, ať se tam můžeme potkat :)

...

(Miska, 10. 11. 2016 16:57)

ano, ta je zadarmo

Co takhle zkusit novou seznamku :)

(Rostik, 9. 11. 2016 15:56)

a tahle seznamka je zadara?

Co takhle zkusit novou seznamku :)

(Miska, 4. 11. 2016 9:05)

Ahoj, můžu doporučit seznamku http://www.pinkilin.com/. Je to nová apka do mobilu a vypadá moc dobře :) Jsem tam sice jen chvilku, ale musím říct, že zatím vypadá nejlíp ze všech, co jsem zkusila :) Můžu doporučit!!! :)

Zkus seznamku www.stoprocentni.cz

(Petan, 13. 3. 2016 11:21)

Zkus ryze českou seznamku www.stoprocentni.cz.

proc neco pises kdyz to delas sam :-)

(Petra, 8. 1. 2009 8:49)

lidi kteří něco na stránkách dělají. proto si za ubohý peníz najmou lidi a ti zakládají diskuze, píšou do různých rubrik a tím lákají ostatní k činnosti a setrvání na servru. Pokud se podíváte třeba na servr Rande a do diskuzí, lehce spočítáte kolik lidí tam je vlastně skoro denně a kteří stále zakládají nové diskuze. Tak tato veta mluvi sama za sebe proc teda tato Tva diskuze take za maly peniz zakladas? a bavis se na ukor zen? Jaky jsi pak Ty sam?

nesouhlas k Tvému komentáři

(Jana, 8. 1. 2009 8:39)

Tak jsem si četla Tvůj článek a myslím ,že tu něco píšeš a víš hodně málo o ženách měl bys ženu nejdřív poznat pak soudit.Každý ať žena či muž sedí u netu na seznamce protože něco hledá ..a je každého soukromá věc co hledá nebo koho hledá každý si nakonec najde to své ,atˇje to špasování povídaní na diskuzích či milenecký nebo vážný vztah. A nemyslím si ,že to psaní po netu je o ničem jak píšeš , nemají stejně tak muži jako ženy dluhy? nemají muži stejně tak děti? jen s tím rozdílem ,že do dluhů většinou padne žena kůli muži a děti má taky z mužem nebo ne? Nesudˇ jiné podle sebe přeji Ti hodně štěsti a ať poznáš i to hezké na ženě

Danielo to čumím

(jiří, 28. 3. 2008 11:21)

A vida konečně jsem se dostal k psaní a co nevidím.K Tvému dopisu: Jestli tepu jak píšeš tak se ptám proč ne? Je to otázka a ptám se jak to víš? jak víš že tepu? Vysmívám se? Asi ano, jen hloupým, kteří neumí věci brát s nadhledem a berou vše moc vážně.Pokud se ptáš co já hledám na seznamce, tak je to vlastně jednoduché, fain lidi se kterými je o čem si povídat,mít fain společnost,prostě poznávat nové lidi i to je seznamka.A co nabízím? Rozhodně žádnou nudu. Jen malý dotaz, pakliže jsou pro Tebe muži exoti, co tedy hledáš na seznamkách Ty? Jen pro upřesnění, vůbec si o sobě nemyslím, že bych byl krásný,charismatický, nadaný,oduševnělý atd. Mám rád lidi a je mi naprosto fuk jací jsou.

To mě teda pobavilo,

(Daniela, 25. 3. 2008 13:58)

tyto příspěvky ne hloupých žen mne těší, píšeš Jirko, "hlavně že se daří!... a čemu vlastně? Soudě z Tvých nikoho nešetřících soudů ohledně seznamky, zvláště pak žen, mohu se zeptat - co teda na seznamce hledáš?Posloužila Ti k prezentaci své osoby a krom některých zdařilých příspěvků - zdařilých asi proto, že se netýkají žen, jen tepeš a vysmíváš se. Umím si představit zoufalství osamělé ženy, která si otevře tyto "dveře" k seznámení. Já sama jsem se se zájem podívala, na ty exoty muže, kteří se nabízejí v různých kategoriích a pravopis sem nebo tam, prostě"schánějí" tu pravou, rychle, hned, teď, volej, na nic nečekej, chci tě hladit, chci s tebou žít....navždy. Ha, ha. Na to může reagovat opravdu jen trubka, která nabízí totéž. Tak pěkně prosím, jako mnohé pisatelky, neházet do jednoho pytle!! A taky mám k tobě dotaz - co dělá tak charismatický, oduševnělý, nadaný, krásný muž na seznamce? Chce si polohtat ego? Jak taky způsobit, aby mi denně chodily spousty obdivných mailů? Ach, mé ego, ještě víc a větší houšť!!! Nejsem žádná feministka ani puritánka, k tomu mám daleko, ale chlapy s nezvládnutým egem - nemusím. Kdyby Ti šlo opravdu o to, potkat pěknou milou duši, po které mezi řádky voláš, asi by jsi neměl potřebu prezentovat své www na seznamce, ale dá se to i jinak, že?
Mužům často chybí jak sůl obdiv, zvláště, nebyli li chváleni jako děti. Pro slavobrány jsou ochotni udělat mnohé. A já se ptám - co nabízíte Vy, pane Jiří?

Odpověď na Tvůj dopis

(Vlaďka, 21. 2. 2008 23:24)

Nejdříve bych Tě chtěla pozdravit.Proč všechny ženy hážeš do jednoho pytle,jsou na seznamkách i vyjímky.Jsou tu i ženy bez dluhů a bez toho aby si jen pošpásovaly.Dnes jsem si jen tak brouzdala po internetu a zajímalo mě jak jsou na tom muži na seznamkách a zjistila jsem ,že jsou všude stejné tváře,říkám si, je to jen velký podvod na ženy.Nebo jen muži hledají laciný sex?Asi ano,ale kdo jim odpoví,zase jen laciná žena.Jsem tu poprvé,nevím jestli tuhle stránku ještě najdu,pro případ odpovědi posílám adresu vla.vo@seznam.cz

no a proč ne?

(jirka, 28. 11. 2007 12:15)

to je součást reklamy a proč ne? I seznamka je reklama kde se lidé prezentují a tedy prodávají. Kdo umí umí, kdo neumí má hold smůlu. Rozhodně na seznamkách jsou lidé kteří se seznámit chtějí a je jen na nich jak se prezentují a znám i takové kteří to prostě neumí a jsou tam léta. Hlavně ženy. Umět se prosadit je nutné. Já zásadně nikdy na seznamkách nikomu nepíši jako první a přesto denně mně chodí desítky návrhů na seznámení. Čím to je? Prostě se dobře prezentuji. O tom to je a je přece naprosto fuk jakým způsobem ,hlavně že se daří.

to jistě..

(Dana, 28. 11. 2007 12:06)

..to jistě, také souhlasím, ale dodala bych, že jsou na seznamkách jistě i někteří, co rozhodně mají jen dobré úmysly a opravdu využívají téhle příležitosti k seznámení...proč házet všechny do jednoho pytle??? Bylo by opravdu smutné, kdyby v seznamkách byli jen samí pomatenci, nymfomanky a psych.exhibicionisté!! Mimochodem.. proč se ve svých soudech nezmiňujete o některých jedincích, kteří si, pod pokličkou "seznámení", dělají reklamu - třeba na své literární výtvory ??

tak nevím

(Míla, 2. 10. 2007 19:07)

Přečetla jsem celý článek a docela souhlasím i já někdy podlehnu a plkám. Uznala jsem argumenty, které jsi s obdivuhodnou jistotu skládal do vět, které tepaly ty, kteří se pohybují na seznamkách a říkala jsem si kruciš co je to za mužskýho. A tak jsem pokračovala ve čtení dalšího článku o milenkách, věrnosti... a tam mě zaujal komentář-diskuze Věra, ty, Kačka. Četla jse dost pozorně a ejhle celkem nic jsem se nedověděla, ten komentář se nesl přesně v takovém duchu, který jsi v předchozím příspěvku tak tepal, nevím nerada vynáším nějaké soudy nebo svůj názor stavím nad ostatní, jen jsem popsala svůj dojem. Asi bych k tomu chtěla napsat víc, ale písmenka na papíře těžko vyjádří moje myšlenky, chybí jim barvitost hlasu, gesta...

teda to je huste-patri k 29.9.

(Iva, 2. 10. 2007 10:35)

ale asi mas pravdu... ale uvedom si, ze zeny reaguji na vzkazy a co mas odpovedet na blabol ci tak? nekdo neni tak sveta znaly a odvazny, nekdo potrebuje cas a nabyt jistotu, ze ten druhy stoji za pismenka ... a zeny v uvedenem veku to maj tezsi. vrstevnici muzi (clovekove muzskeho rodu) hledaj zajicky a na nas se snazi vesmes nalepit vypocitavci a tvorove, co hledaj sponzora, umej krasne skladat pismenka, umi polichotit a tim maskuji, co jsou zac a na to clovek prijde casem a pak lituje promrhany cas. Nekomu trva par zpravicek, nez poznas jeho dusi a pak se z nej vyklube trebas zajimavy kamarad... ktery te muze obohatit a pripadne poradit... ale mas pravdu, je to asi o sebevedomi, odvaznosti a ne jen tuzbach a pranich.... mej se... toto datum me zaujalo, nebot je mi moc blizke ale nejradeji bych jej stejne smazala ze sveho zivota, ale to bych zase nebyla... je to slozite... mej se a at se muzes stale dobre bavit... a moc me nepeskuj, prosim, neumim skladat pismenka jak ty...jen jsem se chtela vyjadrit k tve diskusi